Reportáže z proběhlých akcí

Kapské město 2023

Kapské město 2023

Kateřina Kreifová / 21.04.2023

Přečtěte si náš nový článek o dobrodružství, které naši zákazníci prožili v Jihoafrické republice!

Po 4 letech čekání jsme se konečně dočkali TOP zájezdu do Jihoafrické republiky, ze kterého se nám všichni již v pořádku vrátili domů. Protože se jednalo o velmi očekávaný zájezd byl připraven i nabitý program! Každý den se účastníci mohli těšit na nabitý den plný cestování po koutech Jihoafrické republiky. Pro některé i s mírnou dávkou adrenalinu…


 

Jihoafrická republika je fascinující a krásná země plná různorodých krajinných oblastí, kulturních památek a zajímavých lidí.
Proto během našeho zájezdu měli všichni možnost okusit okouzlující zemi a navštívit mnoho míst. Mezi nejvýznamnější patřila například návštěva Kapského města a jeho okolí, nebo procházka okolo Viktoriiných vodopádů. 

A ptáte se, co vše naši zákazníci zažili? Hned den po příletu se naši cestovatelé mohli projet lanovkou na Stolovou horu a mít tak výhled na krásy Kapského města. 3. den jeho krásy mohli okusit i naživo, kdy se celá skupina vydala na výlet Kapským poloostrovem.

Následující den všechny čekal přejezd do botanické zahrady Kirstenbosch ze které se všichni přesunuli na degustaci vín do jedné z nejznámějších kapských vinic – Boschendal. K degustaci byla vína bílá i červená – z červených například Merlot a z bílých Chardonnay.V polovině našeho zájezdu čekal všechny společný výšlap na Stolovou horu. Z jejího vrcholu je nádherný panoramatický výhled na pohoří 12 Apoštolů, táhnoucí se až k Mysu dobré naděje, na Lví hlavu tyčící se do výšky 657 metrů, na čtvrť Camps Bay s písčitými plážemi a na centrum města s přístavem.7. a 8. den se zákazníci podívali na Safari, kdy byla k vidění spousta divokých zvířat ve volném prostředí, což byl nezapomenutelný zážitek. Byli zde sloni, lvi, zebry a mnoho dalších druhů. Následující den se návštěva safari uskutečnila i ve večerních hodinách, kdy se povečeřelo v bushi u velkého ohně. 


Na závěr zájezdu měli zákazníci možnost vyzkoušet si raftování na řece Zambezi. Celý průběh naštěstí až na některé malé skřípnutí raftů a pádů dopadl úspěšně!

 

Pokud Vás naše dobrodružná cesta Jihoafrickou republikou zaujala neváhejte se zaregistrovat do našeho VIP Clubu!
 

Registrace do VIP Clubu ZDE: https://vipclub.intercars.cz/katalog/registration/

 

 

VIP Club

Inter Cars Česká republika s.r.o.
Novodvorská 1062/12
142 00 Praha 4

Tel.: +420 225 341 070
Email: vipclubcz@intercars.eu

Akce

© Copyright 2023 VIP Club Inter Cars created by WMT Studio