Lyžovačka 2022!

Lyžovačka 2022!


Lyžovačka s VIP Clubem v Nassfeldu 2022 - Reportáž psaná na lanovce

Ano, i touto parafrází knihy Julia Fučíka by šlo začít popis letošní lyžovačky s VIP Clubem. Díky aktuálním pandemickým opatřením, jaká v Rakousku panovala, bylo v Nassfeldu poloprázdno, a tak se nezřídka stalo, že na lanovce jel člověk sám a měl prostor vymýšlet reportáž. Byla ale opatření na škodu? Naopak! Spolu se slunečným počasím, které nás provázelo celý pobyt a dostatkem sněhu byly podmínky na lyžování ideální! Ale teď pěkně od začátku.

 

Po vynucené roční pauze jsme konečně mohli uspořádat další ročník oblíbeného zájezdu – tradiční lednové lyžování v Nassfeldu (16.1.-19.1.2022). A že se netěšíme jen my, bylo vidět i na rychlosti, s jako se zájezd vyprodal! Všech 120 míst zmizelo prakticky přes víkend, žádný jiný zájezd VIP Clubu nebyl tak rychle obsazený! Přestože jsme se až do poslední chvíle báli, jak vše v souvislosti s proticovidovými opatřeními dopadne, zájezd se povedlo uskutečnit. A stálo to za to! Sešla se výborná parta, takže o zábavu nebyla nouze ani na svahu, ani mimo něj!

Že bude pořádná legrace se ukázalo už v neděli večer. Zahájení proběhlo netradičně venku před hotelem, ale hned v pěkném tempu soutěží. Nechyběl tradiční moderátor Slávo Jurko, ani DJ Ivan, který režíroval večerní diskotéky v hotelu. V pondělí se všichni probudili do slunného rána. Východní obzor sice na chvíli zastřely mraky, nicméně ty vítr rozfoukal akorát před jedním z hlavních bodů programu. Tím bylo venkovní posezení v restauraci U Slováka. Každý z příchozích dostal na uvítanou panáčka hruškovice a guláš, či lístek do tomboly. O další lístky a drobné ceny se soutěžilo v několika disciplínách, jako např. jízdě na lopatách. Bohužel jsme museli z programu vynechat tradiční párty „U Fatiho“, nicméně večerní program před hotelem a následná diskotéka byly více než důstojnou náhradou!

Úterní ráno bylo ještě malebnější než to přechozí a jelikož na nebi nebyl ani mráček, nic nebránilo naplno vychutnávat skvělé lyžařské podmínky i krásu zimní alpské přírody. Po večeři následoval opět večerní program před hotelem – soutěže o hodnotné ceny a vyvrcholení celého zájezdu – ski tombola. Odměny byly opět štědré, např. bezdrátové reproduktory JBL, vyhřívané bundy BOSCH, dron s kamerou nebo další zájezdy s VIP Clubem – rybářský víkend a lyžovačka 2023 pro 2 osoby! Samozřejmě pak nemohla chybět ani závěrečná diskotéka. Ve středu už pak jen poslední rozloučení se sněhem a odjezd domů.

Shrnutí na závěr: Letošní lyžovačka byla LEGEN --- počkejte si --- DÁRNÍ!!! Tak neváhejte, užívejte život s námi a prožijte pořádné dobrodružství na některém z našich dalších zájezdů!

Registrace do VIP Clubu ZDE: http://vipclub.intercars.cz/katalog/registration/