Lyžovačka 2024!

Lyžovačka 2024!

Nassfeld, ležící na hranici Rakouska a Itálie, se stal útočištěm pro lyžaře a snowboardisty během týdenního lyžování, které probíhalo od 18. do 24. ledna 2024.Tato oblíbená zimní destinace přivítala nadšené hosty VIP Clubu Inter Cars hned 2x po sobě na nádherném horském hřebeni, a připravila pro ně rozmanitý program, aby si užili ty nejlepší zimní radovánky.

Loňský rok Nassfeld ukázal, jak drsná zima může být, a tak se hosté připravili na tuto výzvu. Oblékli si teplé svetry a vydali se na polární expedici s Inter Cars, což byla nezapomenutelná zkušenost.

Začátek zájezdu

Po odpoledním příjezdu měli hosté možnost se seznámit s ostatními účastníky na večeři v hotelové restauraci, která začala od 19:00 hodin s velkým výběrem bufetového menu a dezerty.

Večer byl plný vzrušení, kdy se hosté setkali v hotelovém baru Taverna a představili jsme si nového moderátora letošních hor, kterým byl Tomáš Měcháček! Tato první noc ozhýbala všechny tančící nohy a čekalo nás i plno soutěží. Po celou dobu akce nám nechyběl ani Jägermeister, který se nám zde stal tradičním pitím! 


2. den zájezdu

Dnes jsme se všichni sešli na obědě „U Slováka“, kde nás zahřál guláš a výborná hruškovice. Nechybělo ani plno soutěží o tombolové lístky a ceny.
Večer nás čekal turnaj ve stolním fotbálku v hotelovém baru Taverna, kde se hráči snažili prokázat své dovednosti.


3. den zájezdu

Všichni měli možnost celodenního volného lyžování. Večerní program zahrnovala polární aktivita před hotelem Gallo Forcello, kde nás čekalo psí spřežení.
Nesměla nám chybět ani tombola, kde se na obou termínech zákazníci mohli těšit na velkou cenu v podobě voucheru na Nassfeld pro 2 osoby na rok 2025.


4. den zájezdu

Poslední den v Nassfeldu byl čas na check-out hostů. S těžkým srdcem se hosté loučili s tímto úžasným místem a skvělým počasím, který pro ně závěrem Nassfeld připravil.
Oba termíny byly plné zábavy, dobrodružství a lyžování na fantastických sjezdovkách Nassfeldu. Tato zimní dovolená nejenže nabídla nádherné lyžování, ale také vytvořila nezapomenutelné společenské a zábavné chvíle pro všechny účastníky.

 

Děkujeme, že jste u toho mohli být s námi!

Nezapomeňte sledovat náš Instagram a Facebook. Na FB nám vznikla i skupina výhradně na VIP Club, kam se neváhejte přidat ať Vám neuniknou veškeré novinky z akce.


Užívejte život s námi,
Tým Inter Cars