Na plný plyn s VIP Clubem!

Na plný plyn s VIP Clubem!

Den plný adrenalinu si užili naši věrní zákazníci v pátek 3.9.! Všechno klaplo na jedničku, i počasí nám přálo. Pojďme se podívat jak to celé probíhalo a na nějaké fotky!

Podmínky pro létání byly jako na objednávku. Nebe bez mráčku, nikde žádná mlha. Přípravy probíhaly už od rána, kdy jsme stavěli stany, testovali auta a chystali občerstvení. 

Sešli jsme se v pátek 3.9. v 11:30 u motokár. Proběhlo slavnostní zahájení a za burácení motorů odstartovaly zkušební jízdy, následované závodem jednotlivců. Bylo to napínavé do poslední zatáčky! Nakonec zvítězil František Brabenec, kterému jsme mohli předat zlatou medaili. 

 

Motokáry všechny parádně nabudili na pokračování, a tak jsme se celí natěšení přesouvali na letiště Líně, kde už na nás čekala zbylá stanoviště!

Letecká divočina ve vrtulníku Robinson R-22!
 
Svezení na sedadle spolujezdce v soutěžním speciálu Peugeot 208 R2!
 
Vyhlídkový let letadlem EV-97 Eurostar
Celým odpolednem provázel DJ a moderátor, profi fotografie zařídil Petr Lusk a po celou dobu bylo k dispozici něco dobrého na zub.

Adrenalinový zážitek si všichni vychutnali opravdu naplno! Těšíme se na budoucí podobné akce a věříme, že bude opět plná účast! 

 

Užívejte život s námi.

Tým Inter Cars