V zemi ledu a ohně!

V zemi ledu a ohně!

Na letošní TOP zájezd s VIP Clubem jsme se vypravili do země ohně a ledu s téměř nedotčenou přírodou, nádhernými vodopády, aktivními sopkami, gejzíry… Ano, mluvím o Islandu! Jednom z nejméně obydlených míst planety!

A hned první den byl nabitý zážitky! Během celodenní cesty Monster trucky jsme prosvištěli národním parkem Thingvellir, byli jsme u vodopádu Gullfoss a také v geotermální oblasti s gejzíry Geysir a Strokkur. Den jsme završili jízdou na sněžných skútrech po špičkách ledovců a zamrzlých vrcholcích sopky.
„Nejvíc ze všeho se nám líbily vodopády. Byl to perfektní zájezd.“ Hodnotí paní Martina M.

V dalších dnech nás čekaly ještě další vodopády – Seljalandsfoss a Skógarfoss. Také jsme viděli nádhernou černou pláž Reynisfjara, kde se natáčel film Star Wars a seriál Hra o trůny. Podívali jsme se i na Blue Lagoon, která poskytuje možnost koupání se v nekrytých geotermálních bazénech a bývá označována jako jedno z nejkrásnějších míst na Islandu.
„Ani Vám neřeknu, jaký byl nejhezčí zážitek. Celkově to bylo úžasné, Island byl můj splněný sen. A věděla jsem, že to s Inter Cars bude nabitý, člověk se nenudí. Opravdu jsem byla nadšená, bylo to krásné, úžasné, adrenalinové. Perfektní.“ Shrnuje paní Romana P.

 

Letošní zájezdy jsou tedy za námi. Děkujeme Vám za vydařený rok, a už nyní se těšíme na ten další!

Užívejte život s námi!

Tým Inter Cars