Lyžovačka 2023!

Lyžovačka 2023!

Přečtěte si reportáž z letošního ročníku lyžovačky v Nassfeldu. Stálo to za to!


Jak by se dle vás dal pořádně odstartovat nový rok ? Pokud vás napadlo že lyžovačkou v rakouských horách v kombinací s italskou kuchyní, tak jste tady správně :) Jako každý rok tak i teď jsme se stavili s naším VIP klubem v Nassfeldu a bylo to úžasné (jako vždy).

 

Jste tu nový a Nassfeld vám nic neříká ? Stručně řečeno, Nassfeld je lyžařské středisko, které nabízí návštěvníkům jedinečný a nezapomenutelný zimní zážitek v srdci evropských Alp.

Po příjezdu, jsme se ubytovali v italském hotelu Al Gallo Forcello, následně v restauraci vyzkoušeli množství skvělých předkrmů, samozřejmostí byla luxusní večeře. Potom jsme se přesunuli do spodních prostor hotelu, tzv. „taverny“ kde DJ Ivan rozbíhal svojí tradiční disko-party, která trvala celou noc. Další den, hned po snídani většina lidí zamířila směrem k lanovkám. Kolem oběda jsme se všichni sešli v horské restauraci „U Slováka“ kde už na nás čekal horký kotlíkový gulášek, čepovaná Plzeň a  vychlazená hruškovice.

Nechyběla zábava a soutěže o hodnotné ceny, lístky do tomboly a panáčky Jägermeistera. Hráli jsme tady netradiční piškvorky ve sněhu, beer-pong a závodili na lopatách. Kdo chtěl, mohl lyžovačku zakončit ski-alpovým výstupem. Po večeři jsme si venku (pod střechou) opět zasoutěžili a vyzkoušeli, jaké je to mít kapelu a hrát pro své fanoušky. Vytvořili jsme si nástroje, namalovali se a koncert mohl začít :D Po improvizovaném venkovním koncertu jsme se přesunuli do taverny, kde na nás čekal opravdový koncert v podání rockové kapela TRAYA.

Ráno opět začalo vydatnou snídaní a lyžovačkou která trvala celý den. Po večeři jsme zamířili znovu do taverny na vyvrcholení celého programu – tombolu. Jak je již tradicí, v tombole nechybělo množství atraktivních cen, jako např. hodinky Alpinestar, tlaková myčka, alkohol tester, kamera do auta, vyhřívaná bunda Bosch a hlavně  týdenní zájezd pro 2 osoby s VIP Clubem do Chorvatska! Tombolou to ale nekončilo, protože DJ Ivan věděl, že přichází jeho čas :D byl to pořádný mejdan, jelikož všichni věděli že za 24h budou v teple svého domova, dali do toho všechno.

Pro shlédnutí videa klikněte zde!

Neváhejte a přidejte se do našeho VIP klubu! UŽÍVEJTE ŽIVOT S NÁMI!

Registrace do VIP Clubu ZDE: http://vipclub.intercars.cz/katalog/registration/