VIP Club pořádal Párty na Jadranu!

VIP Club pořádal Párty na Jadranu!

V červnu jsme s VIP Clubem pořádali týdenní zájezd do Chorvatska. Rádi bychom se k němu krátkou reportáží vrátili zpátky. Těm, co s námi byli, tak připomenout krásné zážitky, a těm, co nebyli, třeba pomoci v rozhodování při dalších podobných příležitostech.

Naše dovolená začala v pátek 21.6. Hned po příjezdu k hotelu se nás ujmuly hostesky, které všechny seznámily s programem a vypomohly s ubytováním. Právě bohatý program bylo to hlavní, co účastníci zhodnotili velmi pozitivně. „Program neměl chybu, všechno perfektně klaplo!“ Hodnotí pan Jiří.
„Nejvíc nás samozřejmě bavila plavba lodí, soutěž a párty.“ Doplňuje paní Gabriela. Součástí výletní plavby byl i zábavný program, kdy se účastníci převlékli za vězně a na vratkých loďkách vlastní výroby se snažili uniknout.

„Líbil se nám nápaditý a rozmanitý program, skvělý moderátor i výborná atmosféra.“ Hodnotí celý týden pozitivně paní Jaroslava. Jako moderátor s námi pravidelně jezdí Slávo Jurko, na kterého každý rok dostáváme nadšené ohlasy!
Účastníci si mohli vyzkoušet například jízdu v motokárách, výlety na e-biku, i vodní lyžování. Dále byly k dispozici sportovní areály v okolí, které nabízely minigolf, tenisové kurty a hřiště na badminton.

„Zkusili jsme snad vše, co program nabízel (kromě kol a volejbalu). Měli jste to skvěle připravené. Kdo to nezažije, tak si ani nedovede představit, jak skvělá párty to byla.“ Uzavírá paní Gabriela.

Nám nezbývá, než Vám poděkovat za krásný zážitek a za to, že jste byli součástí. Již nyní Vás srdečně zveme na chystané zájezdy v roce 2020. Můžete se těšit na tradiční lyžovačku v Nassfeldu, dále na TOP zájezd do Kapského města v Jihoafrické republice a v neposlední řadě se, již letos, podíváme na Island! Sledujte náš web, ať Vám neutečou registrace!

Tak neváhejte a užívejte život s námi!

Tým Inter Cars